Startna lista
 

20. OTVORENI MEÐUNARODNI ŠAHOVSKI TURNIR 
"PULA OPEN 2006" 
  Pula, 18.06. - 25.06.2006.  

Starting rank list

1 GM Stocek Jiri 2565 2565 CZE  
2 GM Rogic Davor 2506 2540 CRO Šk Ðuro Pilar, Slavonski
3 GM Kovacevic Aleksandar 2536 2536 SCG  
4 GM Pavasovic Dusko 2534 2534 SLO Šk Liburnija, Rijeka
5 GM Kveinys Aloyzas 2532 2532 LTU  
6 GM Cvitan Ognjen 2528 2527 CRO Šk Rijeka, Rijeka
7 IM Petrik Tomas 2515 2515 SVK  
8 IM Tratar Marko 2499 2499 SLO Šk Pula, Pula
9 IM Popovic Dusan 2496 2496 SCG  
10 IM Saric Ante 2420 2474 CRO Šk Liburnija, Rijeka
11 IM Jovanic Ognjen 2450 2473 CRO Šk Liburnija, Rijeka
12 IM Kovacevic Blazimir 2452 2468 CRO Šk Liburnija, Rijeka
13 IM Zivanic Marko 2462 2462 SCG  
14 IM Abergel Thal 2457 2457 FRA  
15 IM Sakelsek Tadej 2428 2428 SLO  
16 IM Bhat Vinay S 2409 2409 USA  
17 IM Kuljasevic Davorin 2347 2408 CRO Hašk Mladost, Zagreb
18   Rigo Zsolt 2402 2402 SVK  
19 IM Markosian David S 2397 2397 ARM  
20   Saric Ivan 2295 2393 CRO Šk Petar Sedlar-Pepe, Kaš
21 IM Feletar Darko 2363 2391 CRO Gšk Požega, Požega
22 IM Krumpacnik Domen 2385 2385 SLO  
23 IM Rukavina Josip 2355 2384 CRO Šk Rijeka, Rijeka
24 FM Klimov Anton 2383 2383 RUS  
25 IM Mikac Matjaz 2376 2376 SLO  
26 IM Nordahl Helge 2374 2374 NOR  
27 IM Ivakhin Maxim 2368 2368 RUS  
28 IM Nikolov Sasho 2354 2354 BUL  
29 FM Shoker Samy 2352 2352 FRA  
30 IM Mazi Leon 2351 2351 SLO  
31 FM Biti Ozren 2345 2347 CRO Šk Ðakovo, Ðakovo
32 GM Nemet Ivan 2346 2346 SUI  
33 IM Goric Esad 2346 2346 BIH Šk Vinkovci, Vinkovci
34 IM Krstic Uros 2326 2343 CRO Šk Casper, Zadar
35 FM Rykov Ivan 2334 2334 RUS  
36 FM Elbilia Jacques 2333 2333 MAR  
37 FM Berezovics Alexander 2306 2306 RUS  
38 FM Orel Oskar 2305 2305 SLO  
39 FM Stokke Kjetil 2302 2302 NOR  
40 FM Sasvari Zelimir 2285 2301 CRO Šk Mladost, Ernestinovo
41 FM Fucak Emilijo 2268 2291 CRO Šk Pula, Pula
42 FM Shirjaev Alexandr 2287 2287 RUS  
43 FM Kantorik Marian 2286 2286 SVK  
44   Sutkovic Damir 2286 2286 BIH  
45   Kjartansson Gudmundur 2283 2283 ISL  
46 FM Schacht Holger 2282 2282 GER  
47 FM Plenkovic Zdenko 2254 2278 CRO Šk Split, Split
48 FM Zelic Mladen 2235 2274 CRO Šk Split, Split
49   Ekeberg Carl Fredrik 2272 2272 NOR  
50 FM Wegerer Fred 2271 2271 AUT  
51   Sagafos Magne 2271 2271 NOR  
52 IM Medancic Rikard 2275 2265 CRO Šk Kvarner, Rijeka
53 FM Medic Miljenko 2234 2262 CRO Šk Krapina, Krapina
54 FM Kolesar Milan 2253 2253 SVK  
55   Andersen Lars Even 2247 2247 NOR  
56 WGM Medic Mirjana 2263 2239 CRO Šk Lucija, Rijeka
57 FM Hager Franz 2234 2234 AUT  
58   Kozarcanin Sead 2232 2232 CRO  
59   Machata Martin 2230 2230 SVK Šk Zadar-Zagreb, Zagreb
60   Strugnell Carl 2227 2227 FRA  
61   Fogel Pierre 2226 2226 BEL  
62 FM Kljako Damir 2195 2223 CRO Šk Sladorana, Županja
63   Filimonov Alexey 2216 2216 RUS  
64   Zugaj Fjodor 2215 2215 SLO  
65   Kekic Armin 2213 2213 BIH  
66   Halldorsson Bragi 2211 2211 ISL  
67   Mack Wolfgang 2210 2210 GER  
68   Vasic Bosko 2139 2209 CRO Šk Vodnjan, Vodnjan
69   Bajramovic Halid 2208 2208 BIH  
70   Jerkovic Ivan 2124 2205 CRO Šk Zanatlijski, Zagreb
71   Perhinig Robert 2203 2203 AUT  
72   Rabus Berthold 2201 2201 GER  
73   Weinwurm Wolfgang 2197 2197 AUT  
74   Shtivelband Vladimir 2193 2193 RUS  
75   Schnabel Andreas 2187 2187 GER  
76   Nannelli Paolo 2182 2182 ITA  
77   Richter Boris 2034 2180 CRO Šk Vodnjan, Vodnjan
78   Valenta Vit 2174 2174 CZE  
79   Skrbin Kresimir 2120 2169 CRO Šk Zanatlijski, Zagreb
80   Hrbolka Ladislav 2164 2164 CZE  
81   Kajtazi Driton 2078 2164 CRO Šk Duga Resa, Duga Resa
82   Stock Andreas 2163 2163 GER  
83   Waldmann Gerald 2158 2158 AUT  
84   Sarmir Milos 2157 2157 SVK  
85   Saradjen Janko 2155 2155 SLO  
86   Toefferl Heimo 2155 2155 AUT  
87   Tomic Boris 2062 2147 CRO Šk Lošinj, Mali Lošinj
88   Hutzheimer Alfred 2146 2146 AUT  
89   Konjicanin Muris 2143 2143 BIH  
90   Vea Odin Blikra 2143 2143 NOR  
91   Luijpen Michiel 2142 2142 NED  
92   Bernhardsson Sten 2139 2139 SWE  
93   Gruner Peter 2139 2139 SUI  
94   Smole Albert 2139 2139 AUT  
95   Roth Josef 2138 2138 GER  
96   Sutkovic Adnan 2137 2137 BIH  
97   Frank Paul 2132 2132 AUT  
98   Stajner Samo 2131 2131 SLO  
99   Behrendt Clemens 2128 2128 GER  
100   Marceta Milan 2127 2127 CRO  
101   Colpa Husein 2121 2121 BIH  
102 WFM Bazaj Bockai Snjezana 2122 2118 CRO Šk Draga, Rijeka
103   Jeran Bostjan 2118 2118 SLO  
104   Myrstad Odd Magnus 2117 2117 NOR  
105   Maksimovic Marko 2114 2114 SCG  
106 WFM Grobelsek Ana 2113 2113 SLO Hašk Mladost, Zagreb
107   Drobne Marjan 2113 2113 SLO  
108   Frank Dieter 2102 2102 AUT  
109   Ugulin Silvano 2013 2102 CRO Šk Rovinj, Rovinj
110   Poropat Marijan 2054 2101 CRO Šk Goranka, Ravna Gora
111   Logel Matthieu 2100 2100 FRA  
112   Skok Joze 2099 2099 SLO  
113   Kruljac Petra 2103 2096 CRO Hašk Mladost, Zagreb
114   Gazvoda Franc 2086 2086 SLO  
115   Baltrunas Arvydas 2081 2081 LTU  
116   Konic Zlatko 2044 2081 CRO Šk Vodnjan, Vodnjan
117   Flaata Alexander R 2080 2080 NOR  
118   Skok Boris 2079 2079 SLO  
119   Vrchotka Josef 2074 2074 CZE  
120   Lesic Krunoslav 2052 2074 CRO Šk Sladorana, Županja
121   Siefert Ulrich 2073 2073 GER  
122   Novosel Tomislav 2044 2073 CRO Šk Duga Resa, Duga Resa
123   Koenig Dirk 2071 2071 GER  
124   Englisch Dieter 2070 2070 AUT  
125   Haas Peter 2070 2070 GER  
126   Plaskan Jure 2069 2069 SLO  
127   Hamer Ivan 1947 2064 CRO Šk Straža, Hum Na Sutli
128   Fattorich Igor 2002 2061 CRO Šk Rovinj, Rovinj
129   Harstad Christian 2059 2059 NOR  
130   Pregarac Valter 2058 2058 SLO  
131   Fleming Andrew 2057 2057 ENG  
132   Babic Andrija 2041 2056 CRO Šk Sladorana, Županja
133   Bartl Ulf 2053 2053 GER  
134   Kvisvik Brede 2050 2050 NOR  
135 WFM Svaljek Radmila 2008 2047 CRO Šk Lucija, Rijeka
136   Bucek Eduard 2045 2045 SVK  
137   Puobis Jozef 2044 2044 SVK  
138 WFM Orel Simona 2039 2039 SLO  
139   Candura Stefano 2036 2036 ITA  
140   Klem Davor 2000 2035 CRO Šk Zanatlijski, Zagreb
141   Vukelic Zvonimir 2028 2028 MKD Šk Banja Luka, Zagreb
142   Tomasi Diego 2024 2024 ITA  
143   Dotlic Zdravko 2051 2017 CRO Kšk Karlovaèki Šahovski K
144   Cigala Janez 1945 2017 CRO Šk Labin, Labin
145   Lund Frode-Ryan 2011 2011 NOR  
146   Lecher Guenther 2010 2010 AUT  
147   Racic Zoran 1912 2010 CRO Šk Uljanik, Pula
148   Green Per 2008 2008 SWE  
149   Kainz Josef 2003 2003 AUT  
150   Snellingen Jorn 1993 1993 NOR  
151   Ivetic Saso 1980 1980 SLO  
152   Kummer Heinz 1977 1977 AUT  
153   Solaroli Riccardo 1976 1976 ITA  
154   Hasberger Walter 1975 1975 AUT  
155   Tofte Sondre Waage 1963 1963 NOR  
156   Juras Zvonko 1893 1958 CRO Šk Buje, Buje
157   Mrdjenovic Georgije 1901 1956 CRO Šk Uljanik, Pula
158   Valkovic Kristian 1881 1953 CRO Šk Pula, Pula
159   Bankovic Ivan 1928 1949 CRO Šk Vodnjan, Vodnjan
160   Cokan Mirko 1948 1948 SLO  
161   Desnica Jovan 1925 1942 CRO Šk Pula, Pula
162   Pasalic Enio 1898 1941 CRO Šk Uljanik, Pula
163   Piskovets Nikita 1940 1940 RUS  
164   Oskarsson Aron Ingi 1933 1933 ISL  
165   Terlevic Mladen 1837 1932 CRO Šk Vodnjan, Vodnjan
166   Grosar Vojko 1920 1920 SLO  
167   Milanovic Milan 1879 1920 CRO Šk Uljanik, Pula
168   Tonel Giulia 1903 1903 ITA  
169   Erikstad Olav 1899 1899 NOR  
170   Nikolic Andjelko 1822 1893 CRO Šk Uljanik, Pula
171   Gorsek Gregor 1886 1886 SLO  
172   Almer Julia 1880 1880 SWE  
173   Volejnik Robertino 1744 1875 CRO Šk Vodnjan, Vodnjan
174   Lattanzi Domenico 2871 1871 ITA  
175   Reppen Ellisiv 1869 1869 NOR  
176   Weber Harald 1869 1869 AUT  
177   Lode Marius 1861 1861 NOR  
178   Saric Husnija 1742 1855 CRO Šk Labin, Labin
179   Hadzipasic Suad 1752 1816 CRO Šk Pula, Pula
180   Gneo Marco 1763 1763 ITA  
181   Barlotti Gabriele 2000 0 ITA  
182   Blikra Per 2000 0 NOR  
183   Blikra Vea Tormuno 2000 0 NOR  
184   Bullock Alfred 2000 0 ENG  
185   Cahtarevic Ferid 2000 0 BIH  
186   Castagna Celestino 2000 0 ITA  
187   Centofante Maria Rosa 2000 0 ITA  
188   Eggenberger Harald 2000 0 AUT  
189   Fantini Adriano 2000 0 ITA  
190   Fjellheim Marius 2000 0 NOR  
191   Gracnar David 2000 0 SLO  
192   Grosar Gari 2000 0 SLO  
193   Grosar Jasa 2000 0 SLO  
194   Haga Halvor 2000 0 NOR  
195   Haraldsson Leif 2000 0 SWE  
196   Hof Hasso 2000 0 GER  
197   Kargl Leopold 2000 0 AUT  
198   Klebig Markus 2000 0 GER  
199   Kojic Tigran 2000 0 BIH  
200   Korent Ziga 2000 0 SLO  
201   Kosteletzky Rene 2000 0 AUT  
202   Krueger Bernhard 2000 0 GER  
203   Kunej Timon 2000 0 SLO  
204   Leali Claudio 2000 0 CRO  
205   Logar Metoj 2000 0 SLO  
206   Londero Marco 2000 0 ITA  
207   Mrkalj Miæo 2000 0 CRO  
208   Ofstad Sigurd 2000 0 NOR  
209   Pasquali Andrea 2000 0 ITA  
210   Pesek Radomir 2000 0 CZE  
211   Peternel Jozef 2000 0 SLO  
212   Poletto Daniele 2000 0 ITA  
213   Primerano Carlo 2000 0 ITA  
214   Radchenko Mike 2000 0 RUS  
215   Sandholm Rune 2000 0 NOR  
216   Schenal Giacomo 2000 0 ITA  
217   Sorbelli Massimo 2000 0 ITA  
218   Stefanovic Dragan 2000 0 AUT  
219   Teitsson Smari Rafn 2000 0 ISL  
220   Vaarala Eric 2000 0 SWE  
221   Visentin Lorenzo 2000 0 ITA  
222   Visentin Pietro 2000 0 ITA  
223   Visentin Ruggero 2000 0 ITA  
224   Rubil Anita 1874 0 CRO Šk Pula, Pula
225   Bunjac Branimir 1872 0 CRO Šk Miklavec, Miklavec-Vra
226   Horvatic Ivica 1868 0 CRO Šk Mladost, Ernestinovo
227   Novak Ivan 1823 0 CRO Šk Miklavec, Miklavec-Vra
228   Blikra Vea Rannveig 1800 0 NOR  
229   Fantina Carla 1800 0 ITA  
230   Schneider Corina 1800 0 SUI  
231   Stern-Vukotic Dorian Jakov 1758 0 CRO Šk Pula, Pula
232   Svaljek Aleksandar 1636 0 CRO Šk Krapina, Krapina
233   Biber Ivan 1609 0 CRO Šk Miklavec, Miklavec-Vra
234   Ivaniševic Boris 1600 0 CRO  
235   Novinic Mario 1600 0 CRO Šk Miklavec, Miklavec-Vra
236   Varga David 1600 0 CRO Šk Miklavec, Miklavec-Vra

This page was created by program Swiss-Manager

 


© 2006. www.skpula.hr - sva prava pridržana